Fotograf - wesela, ślub, plener, krosno, rzeszów, podkarpacie
fotograf na wesele krosno
fotograf na ślub krosno
fotograf weselny

O mnie

Witam na mojej galerii autorskiej, poświęconej fotografii. Pracuję indywidualnie, lecz w pewnych sytuacjach korzystam z pomocy asystentów. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, sesjach indywidualnych, pejzaĹźu, astrofotografii i zdjęciach lotniczych.

   Ślub, to jedno z waĹźniejszych wydarzeń w naszym Ĺźyciu - uroczystość, której chwile kaĹźdy z nas chce zatrzymać na pięknej i niebanalnej fotografii.
   Podchodząc do tematu z pełnym zaangaĹźowaniem, ze wszystkimi klientami spotykam się przynajmniej raz  przed uroczystością, by poznać ich oczekiwania, pomysły i uzgodnić wszystkie szczegóły techniczne.
   Standardową sesję rozpoczynam w domu Pani Młodej od Błogosławieństwa (moĹźliwa jest takĹźe sesja z przygotowań), następnie ceremonia w kościele, (ew. USC), plener, zdjęcia z gośćmi, zabawy weselne a takĹźe oczepiny.
   W uzgodnionym terminie otrzymują Państwo:
- wysokiej klasy album ze zdjęciami formatu 15x21cm, 18x24cm, 21x30cm, ok. 50-80           fotografii (format, ilość zdjęć i rodzaj albumu do uzgodnienia),
- drugi, mniejszy album przedstawiający reportaĹź z uroczystości, zawierający ok. 120 zdjęć  formatu 10x15cm. (fotografie w albumach nie ulegają powtórzeniu),
- ślubny portret Państwa Młodych , formatu 40x60cm, oprawiony i gotowy do zawieszenia ,
- płytę DVD z pełnym materiałem zdjęciowym.
   W powyĹźszej ofercie dostępna jest takĹźe sesja przedślubna, na której wykonujemy portrety przyszłej Pary Młodej. Mogą je Państwo wręczyć Rodzicom w czasie podziękowań na uroczystości weselnej. KaĹźdego klienta traktuję indywidualnie, więc opisana propozycja moĹźe ulegać dowolnym zmianom.
   Zapraszam równieĹź na sesje indywidualne. Od ponad 20 lat zajmuję się astrofotografią. Współpracuję z prasą astronomiczną, dla szkół i zainteresowanych grup prowadzę pokazy nieba przez teleskopy, jak równieĹź prelekcje poświęcone astronomii, fotografii Kosmosu i historii astronautyki. Proponuję takĹźe zdjęcia lotnicze, pokazując dobrze znane Państwu okolice z zupełnie innej perspektywy.
 
   Więcej informacji na powyĹźsze tematy moĹźna uzyskać przez kontakt telefoniczny lub mailowy.
   
     Fotografie z galerii dostępne są na wydrukach wielkoformatowych, oprawionych takĹźe w ramy.
    
   Działam na terenie całego Podkarpacia.
 
Poniżej znajdują się linki do moich galerii w innych serwisach fotograficznych: